Spoštovane kolegice, spoštovani kolegi!
 
S kilikom na ustrezno alinejo spodaj boste dobili povezavo na testne pole za izvedbo šolskega tekmovanja. GESLU KI STE GA DOBILI PO ELEKTRONSKI POŠTI DODAJTE NA KONCU BREZ PRESLEDKA ŠE ŠTEVILKO 2014. Najprej vpišete geslo nato poiščite meni datoteka in prenesi. Tako boste dobili datoteko na svoj računalnik. Datoteko odprete z geslom, ki vam je bilo posredovano po elektronski pošti, ne pozabite dodati še 2014.
 
 
Navodila  za popravljalce na:
Spoštovane kolegice, spoštovani kolegi!


Po prijaznem opozorilu kolegov iz Kranja smo ugotovili, da je pri navodilih za popravljalce pri gimnazicih prišlo do napake pri prvem vprašanju 3. naloge:

Pravilna razvrstitev je:

4
1
2
3


Prav tako je pri isti nalogi možno pri 3. vprašanju glede na njegovo dikcijo upoštevati tudi odgovor:

Pariz
sedaj objavljena različica navodil že vsebuje popravek. 
(Skupno 81 obiskov, današnjih obiskov 1)